Gizlilik ilkelerimiz, politikalarımız

AcilHost Makale Yazılımı Gizlilik Politikası

Gizlilik ilkelerimiz, politikalarımız


Gizlilik ilkelerimiz, politikalarımız

AcilHost Makale Yazılımı Gizlilik Politikası

Bu gizlilik ilkeleri ELAY BİLİŞİM tarafından, ELAY BİLİŞİM'İN gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler  Acilhost.net web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş işlemlerinde tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

Sitemizin kontrol paneline kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi T.C Kimlik Numarası vb) istenilen tüm bilgiler girilmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerekli durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır.

Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır. www.acilhost.net adlı web sitesi diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için şirketimizce uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;

  1. SSL Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankanıza iletilir.
  2. Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankanız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankanız arasında bir sırdır.
  3. Sitemiz dünya standardı olan Linux Server teknolojisi ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için devamlı takip edilmektedir.

Düzeltme / Yenileme

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

E-Mail Adresleri

Bilgi Almak İçin bilgi@acilhost.com
Site Yöneticisi bilgi@acilhost.com

ELAY BİLİŞİM BASIN YAYIN GAZETECİLİK TİCARET LDT ŞTİ

ADRES : İKİZÇAY MAH. ŞEHİT JAN. UZM. ÇVŞ. AYCAN ÖZDİL SOK. NO: 29/2 EDREMİT / BALIKESİR

VERGİ DAİRESİ : EDREMİT / 3302458987

TELEFON: +90 535 665 27 34

E-MAIL: bilgi@acilhost.com

URL: www.acilhost.net